Hakkımızda


Başarılı bir deneyim ve eşsiz Ostimpark konukseverliği ile dünyanın dört bir yanından gelen misafirlerine ayrıcalıklı hizmet deneyimi sunan şirketimiz, 2013 yılından bu yana en son teknoloji ve en uygun şehir otelciliği mimarisiyle inşa ettiği Ankara Ostim’in göbeğinde siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktadır.


En son teknolojiyle donatılmış, ferah, konforlu ve ergonomik bir mimariyle dizayn edilmiş odalarımızın tümünde; 24 saat taze hava sirkülasyon sistemi, özel duş ve wc, saç kurutma makinesi, minibar, klima, satelite uydu yayınları, odaya özel wifi ve emanet kasası gibi olanaklar yer almaktadır. Tüm odalarımızda misafirlerimizin rahatlığı ve konforu için 24 saat ücretsiz sıcak içecek ikramımız bulunmaktadır.

Ostimpark Business Hotel


Türkiye’nin ilk iş konseptine uygun olarak tasarlanmış otellerinden biri olarak; ofis şıklığı sunan, ücretsiz kullanımlı, 35 kişi kapasiteli toplantı salonumuzla sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyuyoruz. Özenle hazırlanmış çeşitli sıcaklarıyla servis edilen kahvaltımızla ve hizmet odaklı iş anlayışımızla misafirlerimizin güne güzel başlamasını sağlamak yegane amacımız ve en büyük mutluluk kaynağımızdır.


Özenle hazırlanmış çeşitli sıcaklarıyla servis edilen kahvaltımızla ve hizmet odaklı iş anlayışımızla misafirlerimizin güne güzel başlamasını sağlamak yegane amacımız ve en büyük mutluluk kaynağımızdır. Ankara’nın kültürel, sanatsal ve ticaret merkezlerine yakın konumumuzla, iş ve özel seyahatlerinde, bireysel ya da grup tüm misafirlerimize seçkin Ostimpark konukseverliğini yaşatabilmek için sizleri Ostimpark Business Hotel’e davet ediyoruz.